papuosalurojus.lt apžvalga

Papuošalų rojaus parduotuvė – ne kartą kritusi ir vėl iš pelenų pakilusi kaip feniksas. Tad patys išbandome ir apžvelgiame dabartinę parduotuvės situaciją.

Paskutinius metus parduotuvę valdo nauji savininkai, tačiau panašu, kad šie į verslą pažiūrėjo kur kas rimčiau.
Atnaujinta viskas kas tik įmanoma – iš pirmo žvilgsnio – atnaujintas svetainės dizainas, logotipas.

Tačiau pasirodo, kad tai tik pradžia. Iš esmės atnaujintas visas asortimentas. Ir ne papildytas, o visai naujas.
Nauji gamintojai, nauji prekių ženklai.

Paprašėme situaciją pakomentuoti ir patį e-parduotuvės vadovą. Jo teigimu, situacija gali pasirodyti komiška, tačiau jis nepirko šio verslo. Jis nusprendė pradėti prekiauti papuošalais ir nusipirko iki tol laisvą buvusį domeną papuosalurojus.lt. Patikrinome domreg.lt registre – tikra tiesa. Adresas registruotas 2015-12-18

 

papuosalu rojus savininkas

Dabartinis parduotuvės savininkas teigia, kad tik paleidus parduotuvę sužinojo apie jos skandalingą praeitį. Kai pradėjo gauti skambučius ir grasinančius el.laiškus dėl nevykdomų įsipareigojimų. Jis priduria, kad pradžioje dar buvo minčių keisti domeno pavadinimą kitu. Tačiau gaila viso įdirbio ir investicijų. “Žinoma, gaila kai pradedame dirbti ne nuo nulio, bet nuo neigiamos pozicijos” – pabaigė savininkas.

Bet tuo pačiu pasidžiaugė, kad klientų ratas plečiasi, sulaukiama vis daugiau teigiamų atsiliepimų, o seni klientai sugrįžta. Parduotuvės asortimente daug kokybiškesnės ir išskirtinesnės prekės. O kainos – prieinamos praktiškai kiekvienam.

Kaip vieną didžiausių parduotuvės privalumų galima įvardinti parduotuvės kredo – klientas visada teisus. Pinigai klientams grąžinami sulaukus net paties menkiausio skundo. O jokių popierizmų taip pat nėra. Pinigai grąžinami iškart, be jokių specialių formų pildymo.

Stebėsime, kaip seksis naujiesiems savininkams, bet kol kas matome teigiamus ženklus ir linkime sėkmės. O ką manote Jūs?
Jei turite patirties perkant www.papuosalurojus.lt – lauksime Jūsų komentarų.

Comments closed